Home>Aktualności>Naici Devil

Naici Devil - środek do udrażniania rur i kanalizacji

DEVIL to wysoce skuteczny środek do udrażniania zatorów rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnycho średnicy ok. 100mm ( umywalki, miski WC, wanny). Dzięki swojemudziałaniu egzotermicznemu i chemicznemu samoczynnie usuwa zatory tworzone przez zanieczyszczenia stałe i organiczne. DEVIL w kontakcie z wodą tworzy szczególną reakcję chemiczną, który jest w stanie rozpuścić: tkaniny, środki higieny intymnej, włosy, papier, karton, mydło, papierosy i resztki jedzenia (makaron, mięso, tłuszcz, warzywa, itp.).Duży ciężar ułatwia ponadto, zejście produktu w głąb, umożliwiając w ten sposób dotarcie do punktu zatoru. Zatory spowodowane przeznakrętki plastikowe (np. nakrętka od pasty do zębów) , nylon, syntetyczne tkaniny, ceramika, cement i metal, nie zostaną udrożnione ponieważ są to materiały, z których zbudowane są kanalizacje, przez co taki produkt nie może na nie działać.DEVIL działa i reaguje z wodą, a zatem wystarczy aby w instalacji kanalizacyjnej występowała wilgoć. Dla większej skuteczności wskazane jest jednak, zredukować ilość wody: w przypadku miski WC (lub zlewu) zaleca się (gdziewystępuje możliwość)zmniejszyć poziom wodyprzedwlaniem produktu DEVIL, dzięki czemu występuje mniejsze zużycie produktu w celu udrożnienia rur. DEVIL jest bardzo wydajny, zatem zaleca się ścisłe przestrzeganie instrukcji przedstawionych poniżej.

Miska WC: Wlać obficie DEVIL do miski WC i odczekać około 10 min. a następnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć czynność raz jeszcze lub więcej razy w zależności od zatoru do usunięcia.

Zlew: wlać niewielką ilość (około ½ szklanki) bezpośrednio do syfonu kanalizacyjnego umywalki. Odczekać około 10 min. następnie wlać ostrożnie wodę. W razie potrzeby powtórzyć czynność.